نروژ

نروژ

اکسپدیشن جزایر لوفوتن نروژ – تابستان 1403
شروع قیمت از
3550
یورو
برای هر نفر
  • نروژ
  • 11 روز
  • 20 الی 30 تیر ۱۴۰۳

اکسپدیشن جزایر لوفوتن نروژ – تابستان 1403

سفر به اسلو و جزایر دیدنی لوفوتن واقع در کشور نروژ، بر عرشه تانانا. چه تجربه دریانوردی داشته باشید و چه تا به امروز تجربه ای در این زمینه نداشته‌اید، این سفر فرصتی بی نظیر برای دیدار از طبیعت شگفت انگیز و مناظر دست نخورده مجمع الجزایر لوفوتن در کنار خدمه‌ای حرفه‌ای است.

اکسپدیشن کرانه غربی اسپیتزبرگن – تابستان 1403
شروع قیمت از
6550
یورو
برای هر نفر
  • نروژ
  • 16 روز
  • ۴ الی ۱۹ مرداد ۱۴۰۳

اکسپدیشن کرانه غربی اسپیتزبرگن – تابستان 1403

در این سفر شما به عنوان یکی از خدمه قایق تانانا پا به عرشه قایق خواهید گذاشت و تجربه ای تکرارنشدنی و متفاوت با آنچه که تا به حال داشته اید کسب میکنید. اگرچه نیازی به داشتن تجربه قایقرانی و دریانوردی نیست اما شما باید به عنوان یکی از خدمه قایق در انجام دیده بانی‌ها و انجام اقدامات لازم جهت هدایت قایق، تحت نظر افراد با تجربه مشارکت نمایید. قایق دارای 6 کابین و 4 سرویس بهداشتی است. اقامت در کابین‌ها به صورت مشترک خواهد بود. کلیه اعضا باید از وضعیت جسمانی مناسبی برخوردار باشند، بتوانند خود را با شرایط دشوار آب و هوایی وفق دهند و توان لازم برای چندین ساعت پیمایش در نواحی دور افتاده را داشته باشند.

نروژ یکی از بهترین مقاصد گردشگری برای علاقه‌مندان به طبیعت و ماجراجویی است. اسپیتزبرگن در غرب نروژ واقع شده و بخشی از کرانه‌های زیبا و دست‌نخورده‌ی اقیانوس منجمد شمالی است. از مهمترین جاذبه‌های گردشگری اسپیتزبرگن می‌توان به موارد زیر اشاره کرد: - کوه‌ها و یخچال‌های طبیعی زیبا - امکان انجام فعالیت‌هایی مانند کوه‌نوردی، اسکی، و قایق‌رانی در طبیعت بکر - مشاهده‌ی حیات وحش منطقه از جمله روباه‌های قطبی، خرس‌های قطبی، و همچنین نهنگ‌ها و فک‌ها - بازدید از روستاهای ماهی‌گیری سنتی و آشنایی با فرهنگ و سبک زندگی مردم محلی - تماشای طلوع و غروب خورشیدهای نیمه‌شب که مناظر بسیار زیبایی ایجاد می‌کند اسپیتزبرگن با داشتن طبیعت بکر و زیبا و همچنین امکانات گردشگری متنوع، یکی از بهترین مقاصد برای علاقه‌مندان به ماجراجویی و اکسپدیشن است.