سفر به سریلانکا، کشور جزایر بی همتا

سفر به سریلانکا، کشور جزایر بی همتا

سفر در یک نگاه

هنگامی که در کهن ترین قاره زمین به دنبال تکه‌ای از بهشت می گردیم سرزمینی را پیدا میکنیم که هر نقطه‌اش یادآور قدرت خالق و زیبایی خلقت است. دست طبیعت چنان تصاویر را نقاشی کرده است که گویی در قابی رویایی مینگریم.
مکانی که ۳۴ هزار سال قبل نیز انسانها آنجا را کشف و ودر آن زندگی میکرده اند و کماکان موج زندگی در میان قوم هندو آریایی آن به چشم میخورد. تکه‌ای از بهشت که لمس آن موهبتی است دست یافتنی.

اگر می توانستیم معجزه ی روییدن یک گل را به وضوح درک کنیم،تمام زندگیمان تغییر میکرد (بودا)

تاریخ اجرا:
۱ الی ۱۰ آذر ۱۴۰۱
مدت زمان برنامه:
10 روزه
اقامت:
هتل ۳ و ۴ ستاره
جاذبه ها:
بازدید از پرورش فیل ها، بازدید از قلعه شیر، هشتمین شگفتی جهان، بازدید از پارک ملی Minneriya و سافاری، بازدید از معبد دامبولا، بازدید از باغ ادویه در Matale، سفر با قطار در زیباترین مسیر ریلی جهان و در مسیر بازدید از آبشارهای رامبودا ، کارخانه چای و مزارع چای، دریاچه گرگوری، ساختمان‌های استعماری و اسب سواری و قایقرانی. بازدید از معAmman Seeta ، و باغ گیاهشناسی Ashoka vatika. شهرگردی در کلمبو.
مبدأ حرکت:
تهران- فرودگاه بین المللی امام خمینی
زمان رفت:
سه‌شنبه ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ بر اساس ساعت درج شده بلیط پرواز
زمان برگشت:
پس از صرف صبحانه روز جمعه حرکت به سمت تهران
وسیله نقلیه اصلی:
پرواز بین المللی رفت و برگشت

برنامه سفر

روز اول

رسیدن به فرودگاه بین المللی Bandaranayake ،ترانسفر به سمت شهر Sigiriya و بازدید از پرورش فیل ها در  Pinnawela در مسیر حرکت، استراحت و اقامت در شهرSigiriya.

روز دوم

بعد از صرف صبحانه در هتل بازدید از قلعه شیر، هشتمین شگفتی جهان، و بعد از صرف نهار با توجه به درخواست مسافرین بازدید از پارک ملی Minneriya و سافاری امکان پذیر است. استراحت و اقامت در شهر Sigiriya.

روز سوم

بعد از صرف صبحانه حرکت به سمت شهر کندی،در مسیر حرکت بازدید از معبد دامبوال، بازدید از باغ ادویه در Matale. استراحت و اقامت در شهر kandy.

روز چهارم

بعد از صرف صبحانه شروع شهرگردی و خرید. استراحت و اقامت در شهر. Kandy

(مکان‌های پیشنهادی: معبدtooth ، مرکز حکاکی چوب، معابد Gadaladeniya & Lankathilake ، فروشگاه سنگهای قیمتی، بازار محلی Kandy ، باغ گیاه شناسی، مجسمه Vihara Bahiravokanda ، موزه چای سیلون، رقص محلی ساعت 5)

روز پنجم

بعد از صرف صبحانه ، حرکت به سمت Eliya Nuwara برای سوار شدن در قطار، در مسیر بازدید از آبشارهای رامبودا، کارخانه چای و مزارع چای، زمین گلف، دریاچه گرگوری، ساختمان های استعماری. انجام اسب سواری و قایقرانی در صورت درخوات مسافرین. استراحت و اقامت در شهر  Nuwara Eliya.

روز ششم

بعد از صرف صبحانه گشت زنی در شهر، تحویل دادن اتاق ها و حرکت به سمت Yala ، بازدید از معدن Amman Seeta ، و باغ گیاهشناس Ashoka Vatika ، استراحت و اقامت در شهر yala.

روز هفتم

در صورت تمایل حرکت به سمت پارک ملی YALA برای سافاری ساعت ۶ صبح و فرصت بازدید از پلنگ ها. در مسیر برگشت به هتل بازدید از دژ   .Galle Dutch استراحت و اقامت در شهر  Bentota .

روز هشتم

بعد از صرف صبحانه حرکت به سمت ساحل و فرصت حمام افتاب در Bentota استراحت و اقامت در شهر Bentota.

روز نهم

بعد از صرف صبحانه حرکت به سمت کلمبو و شهر گردی. استراحت و اقامت در شهر Colombo.

روز دهم

بعد از صرف صبحانه حرکت به سمت فرودگاه و برگشت به ایران.

خدمات سفر

شرایط کنسلی

درخواست انصراف از سفر باید به‌ صورت کتبی در پیام رسان‌ها توسط شخص مسافر و یا نماینده رسمی وی انجام شود. جریمه کنسل نمودن تور طبق «جدول شماره ۱» در قرارداد از کل مبلغ گشت کسر و مابقی وجوه به مسافر پرداخت خواهد شد.

زمان ابطال توسط مسافر
درصد جریمه
از ۷ تا ۱۴ روز قبل از سفر
۲۰ درصد
از 3 تا 6 روز قبل از سفر
۲۵ درصد
از ۱ تا ۲ روز قبل از سفر
۵۰ درصد
از ۱۲ تا ۲۴ ساعت قبل از سفر
۷۰ درصد
از ۱۲ ساعت قبل و یا عدم حضور در سفر
۹۰ درصد

برای کسب اطلاعات بیشتر با ما در ارتباط باشید

رزرو آنلاین تور

پس از ثبت نام شما همکاران ما در سریع‌ترین زمان ممکن با شما تماس گرفته و هماهنگی های لازم رو به عمل می‌آورند.

"*" indicates required fields

این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

تورهای مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.